2 Motorlu Modellerin Özellikleri

2 Motorlu Modellerin Özellikleri
Hastaların rahatlığı için imal edilen ve üst düzey fonksiyonlarla üretilen 2 motorlu hasta yataklarının kullanım alanı geniştir. Diğer modellere göre daha fazla kullanılan modellerin farklı avantajları vardır. Fiyat olarak daha avantajlı olmasının yanı sıra basit kullanım özellikleri ile ilgi çeken modellerin üretimi kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Geçmiş zamanlardan beri en çok kullanılan modeller arasında yer alan 2 motorlu ürünlerin üretiminde çeşitli materyaller kullanılmaktadır. Motorlu hasta yatağı çeşitleri arasında bulunduğu için müşterilere hitap eden ürünler avantajlı fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
Kullanıcılar tarafından merak edilen konular arasında 2 motorlu ürünlerin işlevlerinin neler olduğudur. Hasta karyolalarındaki önemli noktalar baş ve ayak kısımlarıdır. Bu kısımların hareket ettirilmesi hastaların konforu için önemli olan hususlardır. Motorla çalışan işlevsel modellerin içerisinde pil de bulunmaktadır. Kaliteli modellerin bazı avantajları şu şekildedir;
Farklı kısımların uzaktan kumandayla hareket ettirilmesi,
Hastanın oturma pozisyonuna getirilebilmesi,
Elektrik kesilmesi durumunda pil kullanımına geçilmesi,
Belirtilen avantajlarından dolayı kullanışlı özelliklere sahip olan 2 motorlu ürünlerin üretimi profesyonellikle yapılmaktadır. Alandaki deneyimli firmaların üretmiş olduğu ürünlerin satışı yapılmaktadır. Fiyatlar bazı hususlara göre değişiklikler gösterse de genel olarak uygun fiyatlarla satış gerçekleştirilir. İsteğe bağlı olarak kiralama seçeneği de mevcuttur.
3 Motorlu Modellerin Özellikleri
Birbirinden farklı aparatlarla hazırlanan işlevsel medikal ürünlerinin özellikleri değişim göstermektedir. 3 motorlarla üretildiği için 2 motorla üretilen modellere göre farklı fonksiyonu bulunan ürünler de geniş kullanım alanına hitap etmektedir. Dört tarafından serum takma aparatları bulunduğu için oldukça kullanışlı ve konforlu olan ürünleri tercih eden birçok kişi bulunmaktadır. Motorlu hasta yatağı çeşitleri arasında farklı işlevleriyle öne çıkan modeller, hastaların uzun süreli konforlu bir süreç geçirmesine yardımcı olmaktadır.
3 tane motorun kullanmasıyla birlikte 2 motorlulara göre yatakları aşağı ve yukarı doğru hareket ettirme imkanı bulunmaktadır. 2 kısmın kolaylıkla hareket ettirilmesinin yanı sıra yeni fonksiyonların olmasıyla birlikte hastaların daha fazla rahat etmesi sağlanmaktadır. Hasta bakıcıları için de önemli avantajlar sağlayan elektrikli modellerde de pil kullanım avantajı bulunmaktadır. Elektrik kesintilerinde mağduriyeti önleyen modeller her alanda fonksiyonellik sağladığı için tercih edilmektedir.
Piston sayısının 3 olduğu modellerin pratik olarak hareket ettirilmesinin önemli avantajları vardır. Kullanım sırasında duyulabilecek gereksinimlere karşı özel aksesuarlarla hazırlanan yatakların üretim malzemeleri doğal materyaller arasından seçilir. Hem hijyenik hem de rahat olan ürünlerin önemli özelliklerinden biri de kolay temizlenebilir olmasıdır. Hareket fonksiyonlarının fazla olması sayesinde kolaylıkla temizlenebilen ürünler, motorlu hasta yatağı çeşitleri içinde öne çıkmaktadır.
4 Motorlu Modellerin Özellikleri
Özellikleri değişim gösteren modeller arasında en yüksek teknolojiye sahip olan türler arasında 4 tane motor kullanılan ürünler yer alır. Yeni nesil teknolojilerle üretildiği için dikkatleri üzerine çeken ürünlerin kullanım alanları farklıdır. Diğer hasta karyolalarına göre bakımı daha ağır olan uzun süreli hastaların kullanımında çok daha fonksiyonel olan ürünlerin birçok işlevi bulunmaktadır. 4 tane motor kullanılmasıyla birlikte oldukça kullanışlı olan işlevsel modellerin üretiminde dayanıklı materyaller kullanılır. 4 motorlu modelleri tercih etmek isteyen müşterilerin bazı hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. Motorlu hasta yatağı çeşitleri üretiminde büyük önem taşıyan modeller arasında yer alan 4 motorlularda farklı özellikler vardır.
4 motorlu söz konusu olduğunda 2 ve 3 motorlulara göre ek fonksiyonlar öne çıkmaktadır. Güçlü motora sahip olmasıyla birlikte vücut ağırlığı fazla olan hastalar için de kullanışlı olan ürünlerin üretimi sektördeki teknolojik gelişmelere uygun olarak yapılmaktadır. Rahat olduğu için sıkça tercih edilen modeller farklı kullanım alanlarında oldukça işlevseldir. 3 motorlu modellere göre daha avantajlı kullanım olanağı sunmaktadır.
Motorlu Hasta Yatağı Üretimi
Medikal alandaki işlevsel ve yararlı ürünlerin üretiminde kullanılan birçok farklı materyaller bulunmaktadır. Üretiminde farklı alanların bulunduğu hasta karyolalarında kullanılan ürünlerin bazıları Türkiye'de bulunurken ithal edilen parçalar da vardır. Yerli ve ithal parçalarla birlikte üretilen kaliteli ürünler, farklı ülkelere de ihtiyaç edilmektedir. Motorlu hasta yatağı çeşitleri hastaların gereksinimlere uygun olarak hazırlanmaktadır.
Üretim sırasında bakterilere karşı koruma özelliğine sahip olan doğal materyaller kullanılmaktadır. Kir tutmayan ve uzun ömürlü materyallerin kullanılmasına özen gösterilmektedir. Birçok yönden avantajlı olan ürünlerin üretiminde uluslararası sağlık ve kalite standartlarına uygun olarak hareket edilmektedir.
Motorlu Hasta Yatağı Fiyatları
Hastalar için işlevsel hasta bakıcıları için destekleyen özelliklere sahip olmasıyla birlikte kullanım alanı geniş olan ürünleri tercih etmek isteyenler için farklı alternatifler vardır. Ürünlerin fiyatları çeşitli noktalara göre değişmektedir. Üretim sırasında kullanılan materyaller fiyatlar üzerindeki değişimlere neden olmaktadır. Farklı bütçelere hitap etmesi için geniş ürün çeşitliliği ile üretilen modeller kiralama seçeneğiyle de tercih edilebilir.
Günümüzde bu alanda hizmet veren firmaların hizmet politikaları farklılık gösterir. Türkiye’nin farklı noktalarında hem fabrika satışı hem de perakende satış avantajlarından yararlanılabilir. Aynı zamanda motorlu hasta yatağı çeşitleri için internet üzerinden sipariş vermek de mümkündür. Müşteriler, kullanım alanlarına uygun olan modelleri tercih ettikten sonra telefon ve internet üzerinden bilgi alabilir.

Photo Gallery

0 Comments Write your comment

    1. Loading...